Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 26

A Csepel Sport Club 75 éve 1912-1987. Szerk.: L. Kelemen Gábor, Tőzsér László. Bp., 1987, Csepel Sport Club. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal, kis sérüléssel a gerinc alsó sarkán, de egyébként jó állapotban.
15280.

4 000 HUF
12,82
14,65
1951-1952 Magyar Sakkélet I. évf. 2. ,9.-10.,12. számok, és II. évf. 2.,4-8. számok, összesen 10 szám egybekötve, kopottas félvászon-kötésben. Berend György jogásznak szóló ajándékozással Petőfi S. E. Igazságügyi Sportkörétől, a sportkori elnök aláírásával, dátumozva.
15281.

4 000 HUF
12,82
14,65
Dr. Mező Ferenc: Az újkori olimpia Athéntől Melbournig (1896-1956). Bp., 1956, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15282.

2 000 HUF
6,41
7,33
Farkasházy Tivadar: Overdose a verhetetlen 11. Bp.,2008, Adwise Media. Feket-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15283.

1 200 HUF
3,85
4,40
A sport enciklopédiája. Szerk.: Pálfy György. 1-2. köt. Bp., 1928, Enciklopédia Rt. Kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
15284.

6 000 HUF
19,23
21,98
Panov: Megnyitások kézikönyve, Bp. 1971, Sport Sakkönyv.
15285.

1 000 HUF
3,21
3,66

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

329. Auction:
Payment deadline is September 21.

330. Auction:
From 11 September to 21 Septermber
Payment deadline is 5 October

Seeing: From 17 to 20 September

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.