dr. Ferenczy Ferenc: Magyar állampolgársági jog. Gyoma, 1930, Kner Izidor. Kiadói félvászon kötésben. Kis hibával a gerincen, egyébként szép állapotban.
A M. Kir. Földmívelésügyi Minister fennhatósága alatt álló vízügyi műszaki szolgálatra vonatkozó szabályzatok és rendeletek. Bp.,1913, Franklin-Társulat, IV+397 p. Korabeli vászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, az elülső szennylapon ceruzás bejegyzéssel, a könyvben néhány helyen aláhúzásokal, bejegyzésekkel, a M. Kir. Országos Vízépítési Igazgatóság pecsétjével.
Tagosítási, honvédségi, s egyéb újabb jogszabályok. Bp.,1939, Általános Nyomda, Könyv- és Lapkiadó Rt., 32 p. Illusztrált papírkötés, a lapok felső széle szakadozott.