16222.
317. Closed Online auction
Books and Documents with low starting prices
100 HUF
Defoe Dániel: Robinson Crusoe élete és visszontagságai. Átdolgozta Gaal Mózes. Paget Walter rajzaival. Bp., é.n., Franklin. Kiadói illusztrálg egészvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült, javított gerinccel, az elülső előzéklapon ajándékozási sorokkal, a hátoldala kissé foltos.