15088.
317. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Bánhidi Antal: A gerle 13 útja. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Franklin-Társulat. Kiadói díszes aranyozott egészvászonkötésben, jó állapotban.