3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Ágai Adolf: Porzó tárcza-levelei I. kötet. Rajzok a társas életből, a család köréből, utivázlatok stb. Bp., 1880, Athenaeum, XVI+395+2 p. Modern kopottas félvászon-kötés, 94-95. oldal foltos, de egyébként jó állapotban. Csak I. kötet.