1942 Városi Szemle. XXVIII. évf. 2. szemle. Szerk.: Dr. Farkas Ákos, Dr. Illyefalvy Lajos és Dr. Keledy Tibor. Bp., Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala. Kiadói papírkötés. Benne számos érdekes írással, közte Hamvas Béla: Európa városi könyvtárai.
1943 Az öt világrész harca. Az uj világháború történetének második része 1941. XI-től 1942. XI-ig. Pesti Hírlap Évkönyve 1943. Papírkötésben, megviselt állapotban, foltos borítóval, 18-47. és 50-79. oldalak között a lapok kijárnak.
1944-1964 Vegyes nyomtatvány tétel.
1944 A Magyar Mérnök- és Építészegylet Közlönye. 1944. 78. kötet. 20. sz. Szerk.: Beliczay András. Bp., Stádium-ny., XII+818-828 p. Papírkötés, a borítója leszakadt, intézményi bélyegzővel.
1958 Építőkisipari Egységárgyűjtemény. Bp.,1958, Építésügyi Főosztály(, Sztálinvárosi Nyomda-ny.). Papírkötés, intézményi bélyegzővel. Megjelent 3000 példányban.
1964 Sorházak és társasházak. Tájékoztató tervgyűjtemény az 1964. évben megjelent sorház és társasház-típustervekről. Bp.,1964, Építésügyi Dokumentációs Iroda. Kiadói papírkötés, javított, kissé sérült kötéssel, foltos borítóval.
1944 M. Kir. József Nádor Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Tájékoztatója az 1944/1945. évre. Bp., 'Pátria'-ny., 166+1 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, részben hiányos gerinccel, kissé foltos borítóval.
1945 Fegyverszüneti egyezmény, melyet a Szocialista Szovjet Köztársaságok [...] Magyarország Ideiglenes Nemzeti Kormánya kötöttek, nagyméretű hirdetmény, megviselt állapotban, ragasztásokkal, szakadásokkal, 75x55 cm