Printed Materials

Number of items: 267

1938 Programm és kongresszusi tájékoztató a 34. Eucharisztikus Kongresszus és a Szent István-év budapesti ünnepségein való részvételre, 64p
12650.

1938 "Programm és kongresszusi tájékoztató a 34. Eucharisztikus Kongresszus és a Szent István-év budapesti ünnepségein való részvételre", 64p

2 400 HUF
1938 Budapest Székesfőváros V. kerület, Honvéd-utcai cukrász, sütő és molnár szakirányú és általános jellegű fiú iparostanonciskola értesítője. Az 1937-38. iskolai évről. Az iskola fennállásának 11. évében. Közzétette Bíró József. Bp.,1938, Az Iskola Igazgatósága, Paulovits Imre-ny., 20 p. Papírkötés, benne a tanulók és tanárok névsorával.
12651.

2 200 HUF
5,95
6,47
1938 Néprajzi Múzeum Értesítője. 1938 1-4. szám, XXX. évf. Szerk.: Bartucz Lajos. Bp.,1938, Országos Magyar Történeti Múzeum, 360 p. Kiadói papírkötés, az 1. szám felvágatlan lapokkal, sérült, javított gerinccel, foltos.
12652.

1 600 HUF
1938 Blanche-neige et les sept-nains, a Hófehérke és a hét törpe Walt Disney-film betétdalainak kottái, kicsit sérült, tűzött papírkötésben
12653.

1 000 HUF
1938 Az ezeréves Magyarország. Képes Vasárnap. A Pesti Hirlap karácsonyi albuma, sok képpel, ragasztott címlappal, szakadozott, kissé hiányos borítóval.
12654.

1 000 HUF
12655.

1 000 HUF
1939-1943 Néprajzi Múzeum Értesítője, 3 db: 1939. 2-4. sz. XXXI. évf., 1940. 3-4. sz. XXXII. évf., 1943. 3-4. sz. XXXV. évf. Szerk.: Bartucz Lajos., Vargha László. Bp.,1939-1947, Országos Magyar Történeti Múzeum. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott gerinccel.
12656.

2 400 HUF
1939 Budapesti Építőmesterek Ipartestülete VII. évkönyv. Szerk.: Fridrich F. Géza. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel. Jó állapotban.
12657.

1 000 HUF
1939 Budapest Székesfőváros V. kerület, Honvéd-utcai cukrász, sütő és molnár szakirányú és általános jellegű fiú iparostanonciskola értesítője. Az 1938-39. iskolai évről. Az iskola fennállásának 12. évében. Közzétette Bíró József. Bp.,1939, Az Iskola Igazgatósága, Madách-ny., 15+1 p. Papírkötés, benne a tanulók és tanárok névsorával.
12658.

2 200 HUF
5,95
6,47
1940-1943 2 db iskolai évkönyv:   1940 Budapest Székesfőváros Központi Fiú és Leány Szakirányú Kereskedőtanonciskolájának évkönyve. Az 1939-1940 iskolai évről. Az iskola fennállásának 7. évében. Közzétette: Dr. Vértes József. Bp.,1940, Iskola Igazgatósága, Athenaeum-ny., 5-40 p. Papírkötés, az első két lap hiányzik. Benne a tanulók és tanárok névsorával.  1943 Budapest Székesfőváros Központi Kereskedő Fiútanonciskolájának évkönyve. Az 1942-1943 iskolai évről. Az iskola fennállásának 10. évében. Közzétette: Dr. Tamás József. Bp.,1943, Iskola Igazgatósága,39+1 p. Papírkötés, a borítón kis szakadással, a címlapot követő lap hiányzik, az utolsó oldalon ceruzás jegyzettel. Benne a tanulók és tanárok névsorával.
12659.

1 600 HUF
1940-1942 2 db Karády-filmdal kottája (Halálos tavasz; Kísértés)
12660.

1 000 HUF
cca 1940 Népgázálarc tájékoztató füzet, 16 p.
12661.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF