46 000 HUF
124,32 EUR, 135,29 USD
Orosz ikonfestő, 20. sz. eleje: Tikhvini Istenanya. Olaj, fa, réz okláddal, kis hibákkal, 26,5×22 cm / The Mother of God of Tikhvin. Russia, 20 th