https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, Local History

Number of items: 251

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Dankó Imre: Nagyecsed. (Központi szerepkör és önkormányzat a történelem sodrában.) Debrecen, 1994, Ethnica. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban, számozatlan példány.
15241.

Dankó Imre: Nagyecsed. (Központi szerepkör és önkormányzat a történelem sodrában.) Debrecen, 1994, Ethnica. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban, számozatlan példány.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Mary L. Jobe Akeley: Nyugtalan dzsungel. Fordította Tábori Mihály. Bp.,(1944), Folio. Kiadói félvászon-kötés. Jó állapotban.
15242.

Mary L. Jobe Akeley: Nyugtalan dzsungel. Fordította Tábori Mihály. Bp.,(1944), Folio. Kiadói félvászon-kötés. Jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Number of bids:
1
GKI Zsebatlasz. Budapest, é.n., Geodéziai és Kartográfiai Intézet. Tűzött papírkötés, 32 p.
15243.

GKI Zsebatlasz. Budapest, é.n., Geodéziai és Kartográfiai Intézet. Tűzött papírkötés, 32 p.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Gerő László: A pesti belvárosi plébániatemplom. Műemlékeink. Bp.,1956, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
15244.

Gerő László: A pesti belvárosi plébániatemplom. Műemlékeink. Bp.,1956, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
1
Jávorka Péter: Zsámbék és környéke. Pest megyei tájak. Bp., 1961, Pest Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés.
15245.

Jávorka Péter: Zsámbék és környéke. Pest megyei tájak. Bp., 1961, Pest Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
1
Vegyes helytörténeti tétel, 2 db:  Dr. Gímes Endre: Sopron. (Győr), 1972, Győr-Sopron-Moson Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói papírkötés.  Storno Pál. A soproni Storno-ház. Bp., 1960, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés.
15246.

Vegyes helytörténeti tétel, 2 db: Dr. Gímes Endre: Sopron. (Győr), 1972, Győr-Sopron-Moson Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói papírkötés. Storno Pál. A soproni Storno-ház. Bp., 1960, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
0
Soproni utikalauz. Szerk.: Dr. Gimes Endre. Sopron, 1960, Győr-Sopron Megye Tanácsának Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés, a borítón hajtásnyommal, kis sérüléssel.
15247.

Soproni utikalauz. Szerk.: Dr. Gimes Endre. Sopron, 1960, Győr-Sopron Megye Tanácsának Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés, a borítón hajtásnyommal, kis sérüléssel.

 
The item is not available
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
0
Dr. Bugár Jenő: Nagyvenyim. Nagyvenyim, 1997, Nagyvenyim Önkormányzat. Kiadói papírkötés.
15248.

Dr. Bugár Jenő: Nagyvenyim. Nagyvenyim, 1997, Nagyvenyim Önkormányzat. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
3 db útikönyv: 	 Aleko E. Lillius: Kalózvilág a kínai vizeken. Fordította Szirmay Józsefné. Budapest, é.n., Dante, 202 p.+18 t. +  Rátz Kálmán: Afrika ébred.  +  Richard Halliburton: Üres zsebbel a világ körül I. Ford. Fodor Erzsébet. Bp., 1931, Dante kiadó Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben.
15249.

3 db útikönyv: Aleko E. Lillius: Kalózvilág a kínai vizeken. Fordította Szirmay Józsefné. Budapest, é.n., Dante, 202 p.+18 t. + Rátz Kálmán: Afrika ébred. + Richard Halliburton: Üres zsebbel a világ körül I. Ford. Fodor Erzsébet. Bp., 1931, Dante kiadó Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
Radványi Kálmán: Nyugat országain keresztül. Bp.,1923, Magyar Jövő Ifjúsági Irodalmi Rt., 270 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban.
15250.

Radványi Kálmán: Nyugat országain keresztül. Bp.,1923, "Magyar Jövő" Ifjúsági Irodalmi Rt., 270 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
1
Keahey, John: Velence a tenger ellen. Bp., General Press. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15251.

Keahey, John: Velence a tenger ellen. Bp., General Press. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Here you can follow the Hungarian philately items of the major auction in the live auction. You can also make bids here during the auction.
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment