Books: Travelling, Local History

Number of items: 251

Sz. Kürti Katalin: Köztéri szobrok és épületdíszítő alkotások Debrecenben és Hajdú-Biharban. Debrecen, 1977, Hajdú-Bihar megyei Tanács V.B. Művelődésügyi Osztálya. Kiadói aranyozott félvászonkötésben, kiadói papír védőborítóban.
15157.

2 000 HUF
A Balaton-felvidék nép építészete. (A Balatonfüreden, 1997. május 21-23.-án megrendezett konferencia anyaga.) Szerk.: Cseri Miklós-S. Lackovits Emőke. Szentendre-Veszprém, 1997, Szentendrei Szabadtéro Néprajzi Múzeum-Veszprémi Laczkó Dezső Múzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, hullámos lapokkal, intézményi bélyegzővel.
15158.

5 000 HUF
Nagy Gergely: Kertvárosunk, a Wekerle. A színes fotókat Szelényi Károly készítette. hn., 1994, F. Szelényi Ház. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, hullámos lapokkal, intézményi bélyegzővel.
15159.

1 000 HUF
Széchényi pesti tervei. Magyar Levelestár. Válogatta a szöveget gondozta, az utószót és a jegyzeteket írta: Bácskai Vera, Nagy Lajos. Fordította: Bába Iván, Vásárhelyi Judit, Ziegler Géza. Bp.,1985, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15160.

800 HUF
Dobrossy István: Miskolc írásban és képekben 3. Bp.-Miskolc,1996, Belvárosi Kulturális Menedzser Iroda-Borsod-Abaúj-Zemplén Megye Levéltár. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
15161.

1 600 HUF
15162.

1 600 HUF
Bangha Béla: Dél keresztje alatt. Feljegyzések egy délamerikai missiós körútról. Bp., 1934, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. Fekete fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, megviselt állapotban, sérült gerinccel, kopott borítóval, egy kihajtható illusztráció szakadt, sérült, kissé laza fűzéssel, ajándékozási sorokkal.
15163.

1 000 HUF
Ifj. Horváth Béla, Marjalaki Kiss Lajos, Valentiny Károly: Miskolc. Városképek-Műemlékek. Bp., 1962, Műszaki. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadt papír védőborítóval, ábrákkal, fotókkal illusztrált. Jó állapotban.
15164.

1 000 HUF
15165.

4 200 HUF
11,35
12,35
15166.

3 000 HUF
A soproni líceum. Szerk.: Győrffy Sándor-Hunyadi Zoltán. Bp., 1986, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
15167.

1 000 HUF
15168.

3 600 HUF
9,73
10,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF