Gilányi János: Ábrázoló geometria. Polgári fiúiskolák III. osztálya számára. Bp., 1908, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 62+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.
A. Slaby: A szikratávíró. A. Slaby tanárának a német császár előtt tartott felolvasásai után. Átdolgozta Kreuzer Géza. Kultura és Tudomány. Bp., 1917, Franklin-Társulat. Második kiadás. Kiadói félvászon kötés,
Zigány Ferenc: Ábrázoló geometria. Bp., 1964, Tankönyvkiadó Vállalat. A szerző dedikációjával. Kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
1947 Vegyes könyvtétel, 3 db:
Építőipari Árelemzés. Szerk.: Perényi Imre, Sebestyén Gyula. Bp.,1947, Magyar Építés- és Közmunkaügyi Minisztérium-Fővárosi Közmunkák Tanácsa, (Dr. Móricz Miklós-ny.),41 p. Kiadói papírkötés.
A teljesítményi bérrendszer és elszámolási módja az építőiparban. Bp.,1947, Ipari Termelési Tanács, (Dr. Móricz Miklós-ny.), 32 p. Kiadói papírkötés.
Építőipari anyagszükségleti szaknormák. II. Bádogos-,vízvezeték-, csatornázási-, központi fűtési-, asztalos, lakatos- és üveges munkák. Szerk.: Horváth József, Perényi Imre. Bp.,1947, Magyar Építés- és Közmunkaügyi Minisztérium-Fővárosi Közmunkák Tanácsa, (Dr. Móricz Miklós-ny.),47 p. Kiadói papírkötés.
1942-1943 Vegyes könyvtétel, 2 db:
1942 Az Építőipar Kérdései az 1942. évben. A Budapesti Építőmesterek Ipartestületének Tisztijelentése. Bp., 1942, Budapesti Építőmesterek Ipartestülete, (Stephaneum-ny.), 40 p. Kiadói papírkötés.
1942 Az Építőipar Kérdései az 1943. évben. A Budapesti Építőmesterek Ipartestülete Elöljáróságának jelentése. Bp.,1943, Budapesti Építőmesterek Ipartestülete, (Stephaneum-ny.), 46 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
1943-1946 Vegyes könyvtétel, 2 db:
Az Építőipari elszámolást és kalkulációt szabályozó rendeletek. Bp., [1943], Budapesti Építőmesterek Ipartestülete, 24 p. Kiadói papírkötés.
Az Építőipar Kérdései az 1946. évben. A Budapesti Építőmesterek Ipartestülete Elöljáróságának jelentése. Bp.,1946, Budapesti Építőmesterek Ipartestülete, 29 p. Kiadói papírkötés, aláhúzásokkal.