Number of items: 451

16037.

6 000 HUF
16038.

6 000 HUF
16039.

4 000 HUF
16040.

6 000 HUF
16041.

3 000 HUF
16042.

36 000 HUF
97,30
105,88
16043.

2 400 HUF
Czakó Gábor: A Teremtő mosolya; Sorrendben; + ; 77 magyar rémmese. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
16044.

1 000 HUF
Jókai Mór összes művei sorozat 2 kötete: XCVIII. és XCIX. kötetek, Költemények I.-II. Bp., 1898, Révai. Nemzeti kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-sorozatkötés, Gottermayer-kötés, jó állapotban.
16045.

1 600 HUF
Szabó Dezső: Segítség! I-III. kötet, h. n., é. n., Genius. Kiadói egészávászon kötésben.
16046.

1 600 HUF
Shakspere összes színművei I-VI. kötet.  I-II. kötet: Shakspere tragédiái I-II. III-IV. kötet: Shakspere történeti színművei. I-II. V. kötet: Shakspere vígjátékai. VI. kötet: Shakspere regényes színművei. Sajtó alá rendezte, az életrajzot és tanulmányokat írta Dr. Voinovich Géza. Bp., 1902, Franklin-Társulat. Javított kiadás. Korabeli aranyozott szecessziós egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, az I. kötetben a címkép megvan, de kijár.
16047.

16 000 HUF
43,24
47,06
Wathay Ferenc Énekes könyve. I-II. kötet. Bp., 1976, Magyar Helikon. Kiadói papírkötésben, kiadói illusztrált papír védőborítóban, papír védőborítóban, és kiadói nyl-kötésben, kiadói illusztrált papír védőborítóban, papír védőborítóban, kiadói kartontokban, foltos karton-tokkal, de egyébként jó állapotban. Hasonmás kiadás.
16048.

2 600 HUF
7,03
7,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF