Number of items: 451

Egyetemes regénytár két kötete, 2 db:  Bródy Sándor: Színészvér I. kötet. A címoldal hiányzik, két lap kijár.  Heltai Jenő: Nyári rege. Két kijáró lappal, intézményi bélyegzővel, a gerinc kissé sérült. Bp.,é.n., Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, a borítók foltosak, kopottak.
16159.

1 200 HUF
Vegyes könyv tétel, 2 db:  Paál Sándor: A székely nép. Bp., 1904, Lamep R. (Wodianer F. és Fiai),(Kreisler József-ny. Breznóbánya.) Papírkötés, rossz, széteső állapotban.  Versekben tündöklő Erdély. Magyar költők erdélyi verseinek gyűjteménye a gyulafehérvári soroktól mind a mái napig. Egybeszedte Szentimrei Jenő. Kolozsvár, 1941, Lepage Lajos. Papírkötés, rossz állapotban, a kötése sérült, a gerince szétvált, a papír védőborítója hiányzik, a
16160.

1 600 HUF
Tormay Cécile: Emberek a kövek között. Bp.,1921, Franklin-Társulat. Hetedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval.
16161.

1 000 HUF
Babits Mihály: A második ének. A könyv kiállítását Lengyel Lajos tervezte. Az előszót Török Sophie írta. A címlaprajz Bernáth Aurél műve. Bp.,1942, Nyugat Kiadó és Irodalmi Rt., (Hungária Nyomda-ny.), 103 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, foltos, sérült gerinccel, kötéssel. Számozott (2000/1886.) példány.
16162.

2 000 HUF
16163.

5 000 HUF
Hajós József: A bölcselet története. Székesfehérvár, 1941, Vörösmarty Nyomda. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, intézményi bélyegzővel.
16164.

1 600 HUF
Hegedűs Sándor, ifj.: A sipkásfejű veréb. Regény. A szerző húgának dedikálva! Bp., (1931), Singer és Wolfner. (Globus ny.). 166,[2] p. Fűzve, illusztrált kiadói papírborítóban. Egészvászon védőborítóval.
16165.

4 400 HUF
11,89
12,94
16166.

5 000 HUF
16167.

2 800 HUF
7,57
8,24
Petőfi Sándor: János vitéz. Bp., é.n., Franklin. Átkötött illusztrált félvászon-kötés, ex libri-szel.
16168.

1 000 HUF
16169.

1 800 HUF
Ady Endre: Az utolsó hajók. Bp., é.n., Athenaeum, 158 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, kijáró elülső egészvászon szennylappal, ex libris-szel.
16170.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF