https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Military

Number of items: 29

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
vitéz Mándoky Sándor, Faragó László: Magyar Frontharcos Mozgalom. Megjelent az Országos Frontharcos Szövetség erkölcsi támogatásával a tizedik jubiláris országos frontharcostalálkozó alkalmából. Bp., 1938, Merkantil-Nyomda, 740 p. Kiadói aranyozott, dombornyomásos, nemzeti színű szalaggal díszített egészvászon kötés, megviselt állapotban, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos címlappal, intézményi bélyegzővel.
15481.
 

vitéz Mándoky Sándor, Faragó László: Magyar Frontharcos Mozgalom. Megjelent az Országos Frontharcos Szövetség erkölcsi támogatásával a tizedik jubiláris országos frontharcostalálkozó alkalmából. Bp., 1938, Merkantil-Nyomda, 740 p. Kiadói aranyozott, dombornyomásos, nemzeti színű szalaggal díszített egészvászon kötés, megviselt állapotban, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos címlappal, intézményi bélyegzővel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
8 000 HUF
26,76
EUR
,
32,65
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Pilch Jenő (szerk.): A magyar katona vitézségének ezer éve I-II. kötet. Budapest, é.n. [1933], Franklin-Társulat, XVI+484+506 p. Képekkel, térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, foltos.
15482.
 

Pilch Jenő (szerk.): A magyar katona vitézségének ezer éve I-II. kötet. Budapest, é.n. [1933], Franklin-Társulat, XVI+484+506 p. Képekkel, térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, foltos.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
6 000 HUF
20,07
EUR
,
24,49
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Julian Thompson: A V-nap - az európai győzelem napja. A Normandiai partraszállástól a Harmadik Birodalom összeomlásáig. Pécs, 2005, Alexandra Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, karton tokban, CD-melléklettel, több, mint 30 db korabeli dokumentum másolatával.
15483.
 

Julian Thompson: A V-nap - az európai győzelem napja. A Normandiai partraszállástól a Harmadik Birodalom összeomlásáig. Pécs, 2005, Alexandra Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, karton tokban, CD-melléklettel, több, mint 30 db korabeli dokumentum másolatával.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
4 000 HUF
13,38
EUR
,
16,33
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Richard Holmes: A D-nap - 1944. június 6. A partraszállástól Párizs felszabadításáig. Pécs, 2006, Alexandra Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, karton tokban, CD-melléklettel, több, mint 30 db korabeli dokumentum másolatával.
15484.
 

Richard Holmes: A D-nap - 1944. június 6. A partraszállástól Párizs felszabadításáig. Pécs, 2006, Alexandra Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, karton tokban, CD-melléklettel, több, mint 30 db korabeli dokumentum másolatával.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
4 000 HUF
13,38
EUR
,
16,33
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Das k. u. k. Heer 1895. Bécs, 1986, Österreichischer Bundesverlag (Schriften des Heeresgeschichtlichen Museums in Wien 10.). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15485.
 

Das k. u. k. Heer 1895. Bécs, 1986, Österreichischer Bundesverlag (Schriften des Heeresgeschichtlichen Museums in Wien 10.). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
4 000 HUF
13,38
EUR
,
16,33
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Markó Árpád: Futaki gróf Hadik András tábornagy. Bp., 1944, Athenaeum. Aranyozott, kiadói félvászon-kötésben, megviselt állapotban, kopottas, foltos borítóval, névbejegyzésekkel, térképekkel, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
15486.
 

Markó Árpád: Futaki gróf Hadik András tábornagy. Bp., 1944, Athenaeum. Aranyozott, kiadói félvászon-kötésben, megviselt állapotban, kopottas, foltos borítóval, névbejegyzésekkel, térképekkel, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
3 600 HUF
12,04
EUR
,
14,69
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

315. Auction:
Payment deadline is February 16.

316. Auction:
From 6 to 15 February
Payment deadline is March 2.

Seeing: From 12 to 15 February

29th Major auction
Date: 19 May
Consigment deadline: 5 April

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment