https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Military

Number of items: 29

Auction is over! Item soon called at the auction hall
vitéz Mándoky Sándor, Faragó László: Magyar Frontharcos Mozgalom. Megjelent az Országos Frontharcos Szövetség erkölcsi támogatásával a tizedik jubiláris országos frontharcostalálkozó alkalmából. Bp., 1938, Merkantil-Nyomda, 740 p. Kiadói aranyozott, dombornyomásos, nemzeti színű szalaggal díszített egészvászon kötés, megviselt állapotban, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos címlappal, intézményi bélyegzővel.
15481.
 

vitéz Mándoky Sándor, Faragó László: Magyar Frontharcos Mozgalom. Megjelent az Országos Frontharcos Szövetség erkölcsi támogatásával a tizedik jubiláris országos frontharcostalálkozó alkalmából. Bp., 1938, Merkantil-Nyomda, 740 p. Kiadói aranyozott, dombornyomásos, nemzeti színű szalaggal díszített egészvászon kötés, megviselt állapotban, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos címlappal, intézményi bélyegzővel.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
25,64
EUR
,
29,20
USD
Number of bids:
0
Pilch Jenő (szerk.): A magyar katona vitézségének ezer éve I-II. kötet. Budapest, é.n. [1933], Franklin-Társulat, XVI+484+506 p. Képekkel, térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, foltos.
15482.
 

Pilch Jenő (szerk.): A magyar katona vitézségének ezer éve I-II. kötet. Budapest, é.n. [1933], Franklin-Társulat, XVI+484+506 p. Képekkel, térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, foltos.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
19,23
EUR
,
21,90
USD
Number of bids:
0
Julian Thompson: A V-nap - az európai győzelem napja. A Normandiai partraszállástól a Harmadik Birodalom összeomlásáig. Pécs, 2005, Alexandra Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, karton tokban, CD-melléklettel, több, mint 30 db korabeli dokumentum másolatával.
15483.
 

Julian Thompson: A V-nap - az európai győzelem napja. A Normandiai partraszállástól a Harmadik Birodalom összeomlásáig. Pécs, 2005, Alexandra Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, karton tokban, CD-melléklettel, több, mint 30 db korabeli dokumentum másolatával.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
12,82
EUR
,
14,60
USD
Number of bids:
0
Richard Holmes: A D-nap - 1944. június 6. A partraszállástól Párizs felszabadításáig. Pécs, 2006, Alexandra Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, karton tokban, CD-melléklettel, több, mint 30 db korabeli dokumentum másolatával.
15484.
 

Richard Holmes: A D-nap - 1944. június 6. A partraszállástól Párizs felszabadításáig. Pécs, 2006, Alexandra Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, karton tokban, CD-melléklettel, több, mint 30 db korabeli dokumentum másolatával.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
12,82
EUR
,
14,60
USD
Number of bids:
0
Das k. u. k. Heer 1895. Bécs, 1986, Österreichischer Bundesverlag (Schriften des Heeresgeschichtlichen Museums in Wien 10.). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15485.
 

Das k. u. k. Heer 1895. Bécs, 1986, Österreichischer Bundesverlag (Schriften des Heeresgeschichtlichen Museums in Wien 10.). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
12,82
EUR
,
14,60
USD
Number of bids:
0
Markó Árpád: Futaki gróf Hadik András tábornagy. Bp., 1944, Athenaeum. Aranyozott, kiadói félvászon-kötésben, megviselt állapotban, kopottas, foltos borítóval, névbejegyzésekkel, térképekkel, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
15486.
 

Markó Árpád: Futaki gróf Hadik András tábornagy. Bp., 1944, Athenaeum. Aranyozott, kiadói félvászon-kötésben, megviselt állapotban, kopottas, foltos borítóval, névbejegyzésekkel, térképekkel, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
11,54
EUR
,
13,14
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

333. Auction:
From 30 October  to 8 November
Payment deadline is 23 November

334. Auction:
From 13 November  to 22 November
Payment deadline is 7 December
Seeing: From 19 to 22 November

30. Major Auction
Seeing: 12 to 24 November
 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment