15702.
316. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Csatári-Szűts Kálmán-Komjáti István: Borsó és babtermesztés. Mezőgazdasági Kiskönyvtár. Bp.,1965, Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés.