15017.
315. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 600 HUF
Clive Holland: Things seen in Japan. London, 1908, Seeley and Co. Limited. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva, angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borÃtóval, laza, kissé sérült fűzéssel./ Linenbinding, with worn cover, with damaged binding, in English language.