https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Natural sciences, Medicine Number of items: 46
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1632388
15628
315
0
1600
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
Honti Jenő: Kis séták a nagy természetben. Sárosi Ödön rajzaival. Könyvbarátok kis könyvei. Bp., 1938, Magyar Könyvbarátok, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1631759
15629
315
0
1200
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
Kerékgyártó Árpád, Mohay Ádám: A természet élő világa. A gimnázium és leánygimnázium V. osztálya számára. A képeket Vezényi Elemér, Csapody Vera rajzolta. Bp.,1905, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, és borítóval.
Starting price:
1 200 HUF
1631599
15630
315
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
Földrajzi zseblexikon. Szerk.: Koch Ferenc, Petres László. Bp., 1955, "Művelt Nép" Tudományos és Ismeretterjesztő Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1628969
15631
315
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
Dr. Müller Vilmos: Az asthma gyógyítása. Bp., é.n., Novák Rudolf és Társa, 64 p. Kiadói papírkötés, a hátsó borító leszakadt, és hiányzik, az elülső borító leszakadt a könyvtestről, de belül jó állapotban.
The item is not available
1632668
15632
315
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
Dr. Józsa László: Akupunktúra és a moxibusztió. Gyógymód és mágia? Bp., 1986, Medicina. Kiadói papírkötés.
The item is not available
1641463
15633
315
0
3600
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
Ferenczy L. Tamás: Hangyaállam és felhőkarcoló. Bp.,1937, Dante. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal, fotókkal illusztrálva. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
1641242
15634
315
0
3600
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
Dr. Hoor Károly: A szemészet tankönyve. Bp., 1912, Universitas Könyvkiadó Társaság. Átkötött kopottas félvászon-kötés, ceruzás aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
1629983
15635
315
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
Sztrókay Kálmán: A természet titkai nyomában. Say Kornél 100 rajzával és 4 műmelléklettel. Budapest, é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1617412
15636
315
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
Tisza László: A többatomos molekulák spektrumáról. Bp., 1932, Franklin. Kiadói papírkötés.
The item is not available
1553323
15637
315
0
3600
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
Gazdasági alapismeretek. Kézikönyv a M. Kir. Téli Gazdasági tanfolyamok hallgatói részére. VI. javított kiadás. Bp., 1932, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomda Rt. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment