Books: History

Number of items: 142

15246.

24 000 HUF
64,86
70,59
Ezernyolczszáz negyvennyolcz. Az 1848/49-iki magyar szabadságharcz története képekben. Egykorú képek, okiratok, eredeti kézírással, ereklyék, nevezetes nyomtatványok, kiáltványok, művészi emlékek. Ezer képpel. Szerk.: Jókai Mór, Bródy Sándor, Rákosi Viktor. Bp. 1898. Révai,(Franklin-Társulat-ny.), 476 p. Rendkívül gazdag egész oldalas és szövegközti képanyaggal. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötésben, haránt alakú, kopott, foltos borítóval, javított, megerősített kötéssel, a szennylapok hiányoznak, a címoldal kissé hiányos, javított, néhány szakadt oldallal.
15247.

24 000 HUF
64,86
70,59
15248.

15 000 HUF
40,54
44,12
15249.

8 000 HUF
Salacz Gábor: A magyar kultúrharc története 1890-1895. Bécs, 1938. (Szerző.) 399 p. Kiadói papírborítékban, javított gerinccel
15250.

7 000 HUF
18,92
20,59
15251.

6 000 HUF
Hóman-Szekfű: Magyar történet I-V. Reprint kiadás! Bp., 1990, Maecenas. Kiadói félbőrkötésben (műbőr), kísérő tanulmánnyal, kiadói védőtokban, jó állapotban.
15252.

15 000 HUF
40,54
44,12
15253.

8 000 HUF
Kossuth Lajos: Irataim az emigráczióból I-III. kötet.  I. kötet: Az 1859-ki olasz háború korszaka.  II. kötet: A villafrancai béke után.  III. kötet: A remény és csapások kora 1860-1862.  Bp., 1880-1882, Athenaeum. Második kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerincekkel, néhol foltos, a III. kötet 742-743. oldalaknál ceruzás firkával.
15254.

8 000 HUF
15255.

5 000 HUF
15256.

4 000 HUF
15257.

3 200 HUF
8,65
9,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF