19022. 314. Closed Online auction Jewellery
2 400 HUF
0 HUF
Ezüst(Ag) aranyozott, geometrikus formákkal díszített, dupla láncos karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, 9,1 g
Photo of the item taken by : vörös_iván