10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Surányi Miklós műveinek emlékkiadása sorozat 12 kötete. (3-13.,15. kötetek.) Bp.,1936, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopottas borítóval, foltos, hullámos, ázott lapokkal.