1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
A "Kultúra és tudomány" sorozat 2 db kötete: Széchenyi eszmevilága. 1. köt. Bp., 1912, Franklin.; Palante, G.: A szociológia vázlata. Bp., 1912, Franklin. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.