Books: History Number of items: 164
1720488
15304
314
Books: History
Other collectibles
Padányi Viktor: Történelmi tanulmányok. München, 1972, Hídfő Baráti Köre, 301 p. Kiadói aranyozott egészvászon, jó állapotban.
4 000 HUF
1722829
15305
314
Books: History
Other collectibles
Ivánfi Ede: Magyarország címerei. Bp, 1989, Maecenas. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, melléklettel. Reprint.
1 000 HUF
1722600
15306
314
Books: History
Other collectibles
1 000 HUF
1722594
15307
314
Books: History
Other collectibles
Bernardo de Aldana magyarországi hadjárata. [1548-1552.] Közreadja Szakály Ferenc. Fordította Scholz László. Bp.,1986, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1706283
15308
314
4200
Books: History
Other collectibles
[Anyonymus]: P. Magister Quondam Bele Regis Hungariae Notarius Gesta Hungarorum. Edidit Ladislaus Juhász. Bibliotheca Scriptorum Medii Recentisque Aevorum. Bp., 1932, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, (Szeged, Prometheus-ny.), 1 t.+100 p. Kiadói papírkötés, néhol ceruzás aláhúzásokkal.Anonymus első kritikai kiadása.
4 200 HUF
1723074
15309
314
Books: History
Other collectibles
Tasnádi Nagy András: Az élő Bethlen Gábor.
Bp. 1943, Orsz. Bethlen Gábor Szövetség. 38 l., 2 t. (fénykép). Kiadói papírborítóban.
1 000 HUF
1723137
15310
314
Books: History
Other collectibles
Erődi Béla: A fáraók országában. Bp., é.n. (1897), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai),1 t.+ 4+229+3 p. + 1 t. Kiadói festett, illusztrált kissé kopottas egészvászon-kötésben, A kötés Gottermayer Nándor könyvkötő műhelyében készült.Belül néhány helyen elmosódott tintafolttal,
2 000 HUF
1719298
15311
314
Books: History
Other collectibles
A Hadtörténeti Múzeum Értesítője 10. Szerk.: Kreutzer Andrea, Makai Ágnes. Acta Musei Militaris in Hungaria. Bp., 2008, Hadtörténeti Múzeum. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
1639432
15312
314
Books: History
Other collectibles
A Hadtörténeti Múzeum Értesítője 6. Szerk.: Hausner Gábor. Acta Musei Militaris in Hungaria. Bp., 2003, Hadtörténeti Múzeum. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
1719453
15313
314
Books: History
Other collectibles
Az antik Róma. Szerk.: Italo Salvan-Renato Caporali. Fordította: Lontay László. Bp.,1967, Corvina. Számos illusztrációval. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3150 példányban.
1 000 HUF
1719475
15314
314
Books: History
Other collectibles
Molnár József-Simon Györgyi: Magyar nyelvemlékek Bp., 1976. Tankönyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
1 000 HUF
1719938
15315
314
Books: History
Other collectibles
Bennett Kovrig: Communism in Hungary from Kun to Kádár. Histories of Ruling Communist Parties. Stanford, 1979, Hoover Institution Press-Stanford University. Kiadói papírkötés, angol nyelven, 278-285 oldalak között a lapok kijárnak, tollas bejelölésekkel./
Paperbinding, in English language.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035