Books: History Number of items: 164
1719465
15280
314
Books: History
Other collectibles
Lenkefi Ferenc: Kakas a kasban. Francia hadifoglyok Magyarországon az első koaliciós háború idején 1793-1797. Bp.,2000, Petit Real. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
1719477
15281
314
Books: History
Other collectibles
Művelődéstörténeti tanulmányok. Szerk.: Csetri Elek-Jakó Zsigmond-Tonk Sándor. Bukarest, 1979, Kriterion. Kiadói papírkötés. 1719450
15282
314
Books: History
Other collectibles
VIII. Henrik udvarában. Egy korszak arculata versekben és rajzokban. A verseket válogatta és fordította: Mészöly Dezső. A Holbein-portrékat válogatta és fényképezte Rácz István. Számos illusztrációval. Bp., 1984, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírkötés, bakelit lemez-melléklettel.
1 000 HUF
1638567
15283
314
Books: History
Other collectibles
Püspöki Nagy Péter: Zselis város címere. Bratislava, 1976, Zselizi Városi Nemzeti Bizottság. A szerző dedikációjával. Mellékletekkel. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1 000 HUF
1722887
15284
314
Books: History
Other collectibles
Magyarország történeti kronológiája I-IV. kötet. Szerk.: Benda Kálmán. Bp., 1981-1982, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
1722589
15285
314
Books: History
Other collectibles
Bona Gábor: Tábornokok és törzstisztek a szabadságharcban 1848-49. Budapest, 1987, Zrínyi Katonai kiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, javított, ragasztott gerinccel.
1 000 HUF
1722676
15286
314
Books: History
Other collectibles
Juhász Gyula: Magyarország külpolitikája. 1919-1945. Harmadik, átdolgozott kiadás. Bp.,1988,Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
1722661
15287
314
Books: History
Other collectibles
Széchényi István 3 műve: Hitel. Világ. Stádium.
Bp.,1984, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Reprint kiadás.
2 600 HUF
1722689
15288
314
Books: History
Other collectibles
Szilágyi Sándor: Lavotta János. A kor és az ember. Bp., é.n., Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói aranyozott félbőr-kötés. Jó állapotban.
1 800 HUF
1722721
15289
314
Books: History
Other collectibles
Nagy László: Bocskai István a hadak élén. Bp.,1981, Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
1671350
15290
314
Books: History
Other collectibles
10 000 HUF
1319157
15291
314
Books: History
Other collectibles
Deák Ferencz beszédei. III kötet, 1861-66. Összegyüjtötte Kónyi Manó. Második, bővített kiadás. Bp., 1903, Franklin. IX, 802 p. Korabeli kopottas-sérült félbőrkötésben.
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035