Futrinka auction, book items

Number of items: 19

Abonyi (Lajos), Anghi (Csaba), Kukuljevic (József), Vajda (Tódor): Amit a kutyákról mindenkinek tudnia kell. Egészség-Könyvtár XXXI. kötet. Bp.,[1937], Országos Közegészségi Egyesület, 165+2 p.+8 t. Szövegközti képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, hiányzó illusztrált papírboríték nélkül, az elülső borító megtört, egyébként jó állapotban.
17100.

100 HUF
0,27
0,29
16
Zimmermann Ágoston-Zimmermann Gusztáv: A házimacska. Bp., 1944, Kir. Magyar Természettudományi Társulat., VI+376 p.+32 t. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
17101.

100 HUF
0,27
0,29
19
17102.

100 HUF
0,27
0,29
Dr. Wellmann Oszkár: Szarvasmarhatenyésztés. Magyarország állattenyésztése I. kötet. Szerk.: Dr. Konkoly Thege Sándor. Bp., 1926. Pátria. Fekete-fehér fotókkal, korabeli reklámokkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, magyar, német és francia nyelven.
17103.

Dr. Wellmann Oszkár: Szarvasmarhatenyésztés. Magyarország állattenyésztése I. kötet. Szerk.: Dr. Konkoly Thege Sándor. Bp., 1926. "Pátria". Fekete-fehér fotókkal, korabeli reklámokkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, magyar, német és francia nyelven.

100 HUF
0,27
0,29
Mesemalom. Összeállította: Dr. Molnár Éva. A fedelet és a rajzokat Gábor Éva készítette. Bp., 1957, Kossuth. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
17104.

100 HUF
0,27
0,29
15
V. Bianki: Cinegenaptár. Fordította Zsombor János. Gy. Nyikolszkij nyomán rajzolta Puskás Tivadar. Bp.,1952, Ifjúsági Könyvkiadó. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban. Első kiadás. Ritka!
17105.

100 HUF
0,27
0,29
11
17106.

100 HUF
0,27
0,29
Tamási Áron: Ábel a rengetegben. Tamási Áron Munkái. Bp.,1934, Révai. Kiadói félvászon-kötés.
17107.

100 HUF
0,27
0,29
14
17108.

100 HUF
0,27
0,29
14
17109.

100 HUF
0,27
0,29
17110.

100 HUF
0,27
0,29
22
17111.

100 HUF
0,27
0,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF