1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Újszövetségi görög-magyar szótár. Szerk.: Dr. Kiss Jenő. Bp., 1975, Református Sajtóosztály. Harmadik kiadás. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés.