Books: Religion

Number of items: 60

15855.

35 000 HUF
94,59
102,94
15856.

10 000 HUF
27,03
29,41
15857.

8 000 HUF
15858.

5 000 HUF
15859.

5 000 HUF
15860.

5 000 HUF
XI. Pius pápa apostoli körlevele a filmszínházakról. (Vigilanti Cura.) Jegyzeteket írta: Dr. Alaker György. Bp.,1941, Actio Catholica. Kiadói papírkötés.
15861.

1 800 HUF
Kolligátum 3 különféle vallási munkából:  Freppel: Kritikai bírálata Renan Ernő által írt Jesus életének. Fordította: Gyarmathy János. Pest, 1864, Emich Gusztáv. Jais Egyed: Mi a legfontosabb szülők, nevelők az ifjúság felügyelői különösen pedig lelkészekre nézve? Fordította, a szerző életrajzával, s jegyzettekkel ellátta: Toldy László. Bécs, 1868, Fordító Sajátja,(Bécs Holzhausen Adolf-ny.) Roh J. A.: Komoly theolgiai felolvasások, könnyelmű politikusok számára. Roh J. A. nyomán közli Steiner Ádám. Veszprém, 1872, Krausz Ármin. Átkötött félvászon-kötés, kopott, kissé viseltes borítóval, a hátsó szennylap szakadt, XII+117+147+117 p.
15862.

4 200 HUF
11,35
12,35
15863.

8 000 HUF
Schmidt József: Buddha élete, tana, egyháza. Bp., 1920, Kazinczy, 224 p. Átkötött félvászon-kötés
15864.

1 600 HUF
Szent Biblia. Fordította: Károli Gáspár. Berlin, 1859, Trowitzsch és Fia, 828+276 p. Díszes egészbőr-kötésben, rossz állapotban, kopott, sérült borítóval, kopott gerinccel, sérült, javított kötéssel, foltos lapokkal (466-467. oldalak, lapszélek), az elülső szennylap szakadt, hiányos, a 465/466 oldal szakadt.
15865.

3 000 HUF
Kupfer-Bibel oder Physica Sacra (1731-1735). Mainz, 1965, Gutenberg-Museum. Művészeti mappa 20 rézkarc hasonmásával, sérült papír mappában, jó állapotban.
15866.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF