Number of items: 477

Karinthy Frigyes: Két hajó. Új Egyetemes Regénytár. Bp., 1944, Uj Idők Irodalmi Intézet Rt. (Singer és Wolfner.) Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval.
16020.

1 000 HUF
Karinthy Frigyes: Gyilkosok. Elbeszélések.Bp.,(1949), Új Idők (Singer és Wolfner). Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
16021.

1 000 HUF
16022.

3 000 HUF
16023.

2 000 HUF
Babits Mihály: Halálfiai. Propagandakiadás. Bp.,(1935), Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas,foltos borítóval, kissé sérült fűzéssel.
16024.

1 600 HUF
16025.

5 000 HUF
A Bölcs Esopusnak és másoknak fabulái és oktató beszédei, valamint azoknak értelme melly fabulákat egybeszerzette és Kolosvárott anno MDLXVI. kiadta Heltai Gáspár, most pedig a mai kegyes olvasónak átírta és átnyujtja Keleti Arthur. Békéscsaba, 1948, Tevan, 147 p.+2 sztl. lev. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.
16026.

1 200 HUF
Lesznai képeskönyv. Lesznai Anna írásai, képei és hímzései. Összeáll.: Gergely Tibor. Bp., 1978, Corvina. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16027.

3 000 HUF
Mihancsik Zsófia: Nincs mennyezet, nincs födém. Beszélgetés Nádas Péterrel. Pécs, 2006, Jelenkor. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16028.

1 000 HUF
Babits Mihály: Jónás könyve. Kádár György illusztrációival. Bp., 1961, Magyar Helikon. Kiadói félbőr-kötés, kissé foltos borítóval. Számozott (1100/718.) példány.
16029.

2 200 HUF
5,95
6,47
16030.

1 000 HUF
Vegyes könyvtétel, 12 db, többségében rossz állapotú könyvekkel.  A Budapesti Magyar Királyi Tudomány-egyetem Könyvtárának Címjegyzéke. XIX. 1894-évi gyarapodás. Bp.,1895, Magyar Kir. Tud.egyetemi Könyvnyomda, 122 p. Átkötött félvászon-kötés, széteső állapotban, a végéről pár lap hiányzik, intézményi bélyegzővel.  Leopold Pfaff: Rede auf Franz von Zeiller. Wien, 1891, Selbstverlag der K.K. Universität. Kiadói papírkötés, az elülső borító leszakadt a könyvtestről, intézményi bélyegzővel, német nyelven.  Jakob Minor: Rede auf Grillparzer. Wien, 1891, Selbstverlag der K.K. Universität. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, az elülső borító leszakadt a könyvtestről, intézményi bélyegzővel, német nyelven.  A munkásbiztosítási törvény reformja. A Nemzetközi Munkásbiztosítás Magyarországi Egyesületének szaktanácskozásai. Bp.,1913, Pesti Könyvnyomda Rt. Papírkötés, a borítója hiányzik, intézményi bélyegzővel.   Dr. Szinnyei József: Ünnepi beszéd a Budapesti Kir. M. Pázmány Péter Tudományegyetem Tanévmegnyitó Közgyűlésében. 1923. évi szeptember hó 29.-én. Bp.,1924, M. Kir. Tudományegyetemi Nyomda. Papírkötés, a borítója hiányzik, intézményi bélyegzővel.   Kiss Ödön: Előadások a természetfilozófia köréből. Bp.,1918, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Papírkötés, a borítója hiányzik, intézményi bélyegzővel.  W. Lustkandl: Sonnefels und Kudler. Rede auf Josef von Sonnefels und Josef Kudler. Wien, 1891, Selbstverlag der K.K. Universität. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, az elülső borító leszakadt a könyvtestről, intézményi bélyegzővel, német nyelven.  Karl Müller-Fraureuth: Sächsische Volkswörter. Dresden, 1906, Wilhelm Baensch. Papírkötés, a borítója hiányzik, intézményi bélyegzővel, német nyelven.   Weinmann Aranka: A 2. 4. 5. trimenthoxy-benzaldehyd néhány új vegyületéről. Bölcsészdoktori értekezés. Szeged, 1925, Endrényi Lajos Nyomda- és Hírlapkiadó Vállalat Rt. Kiadói papírkötésben, szakadozott, hiányos borítóval, szakadozott lapokkal, intézményi bélyegzővel.   A M. Kir. Ferencz József-Tudományegyetem ötvenesztendős fennállásának ünnepe. 1922. június 29.Szeged, 1923, Szeged Városi Nyomda és Könyvkiadó Rt. Kiadói papírkötés, rossz, széteső állapotban, szakadt borítóval, szakadt lappal, széteső kötéssel.   Franz Lassel: Die Verfassung der evang. Landeskirche A. B. in Siebenbürgen. Kronstadt, 1871, Johann Gött und Sohn Heinrich. Papírkötésben, rossz állapotban, a borítója hiányos, szakadt, a hátsó borító elvált a könyvtesttől, a kötése szétvált, német nyelven, intézményi bélyegzővel.  Julius Wolf: Der Kathedersocialismus und die sociale Frage. Berlin, 1899, Georg Reimer. Papírkötés, szakadt, hiányos borítóval, az elülső borító elvált a könyvtesttől, a kötése szétvált, német nyelven, intézményi bélyegzővel.
16031.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF