Number of items: 477

Kosztolányi Dezső (szerk.): A Pesti Hírlap nyelvőre. Bp., Légrády Testvérek. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
16092.

800 HUF
16093.

800 HUF
16094.

10 000 HUF
27,03
29,41
Batsányi János poétai munkáji. (Bp., 1980, Akadémiai-Helikon.) Kiadói nyl-kötés, kopottas gerinccel. Reprint kiadás.
16095.

1 600 HUF
Első Magyar Általános Biztosító Társaság 1857-1907. Bp., 1908, Pallas, 178 p.+5 sztl. lev.+ 9 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, megviselt állapotban, foltos borítóval, hiányzó szennylapokkal, hiányzó címlappal, fénymásolat pótlással a címlapnál, egy hiányzó fénynyomattal, 2 sztl. lev. hiányzik.
16096.

3 600 HUF
9,73
10,59
Hueber, Viktor: Kaisertum Ungarn. Ein Wort zur Entwirrung der politischen Lage im heutigen Österreich-Ungarn. Prága, [1903], K. Reyl. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.
16097.

4 000 HUF
16098.

800 HUF
16099.

3 000 HUF
16100.

1 200 HUF
16101.

4 000 HUF
Az okkult az orosz és a szovjet kultúrában. Szerk.: Glatzer Rosenthal, Bernice. Bp., 2004, Európa. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16102.

3 000 HUF
16103.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF