Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 79

15656.

24 000 HUF
64,86
70,59
15657.

10 000 HUF
27,03
29,41
Salamon Henrik: A magyar stomatologia (fogászat) története a legrégibb időktől napjainkig. Bp., 1942, A Magyar Stomatologia Története Kiadóhivatala. A szerző névjegybélyegzőjével. Kicsit kopott félvászon kötésben, jó állapotban.
15658.

8 000 HUF
15659.

4 000 HUF
15660.

6 000 HUF
15661.

8 000 HUF
15662.

6 000 HUF
15663.

1 000 HUF
Dr. O. W. Thomé két műve:   Az állattan kézikönyve. Gymansiumok és reáliskolák felsőbb osztályai-, erdészeti és gazdászati intézetek-, gyógyszerészek- és orvosnövendékek-, valamint magántanulók- és a művelt közönség számára. Dr. O. W. Thomé után írta Paszlavszky József. Bp., 1875, Eggenberger-féle Akad. Könyvkereskedés (Hoffmann és Molnár.) Szövegközti fametszetes illusztrációkkal. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.   A növényország tankönyve. Gymnásiumok, reáliskolák, erdészek, gazdászok és gyógyszerészek, valamint magántanulók használatára. Fordította, jegyzeteket írta: Borbás Vincze. Pest, 1872, Eggenberger-féle Akad. Könyvkereskedés (Hoffmann és Molnár.) Szövegközti fametszetes illusztrációkkal. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, ceruzás aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.
15664.

4 000 HUF
A telivértenyésztés évkönyve. 1946-1956. Szerk.: Pál János. Bp., 1957, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötésben, sérült, javított gerinccel. Megjelent 550 példányban.
15665.

3 000 HUF
15666.

1 000 HUF
Entz Géza, Mágocsy-Dietz Sándor(szerk.) : A műveltség könyvtára - Az élők világa. I-II.kötet Növény- és állatország szakférfiak közreműködésével szerkesztik - - 817 szövegképpel és 35 műmelléklettel. Budapest, 1907, Athenaeum. Szecessziós, aranyozott félvászon kötésben. Szép állapotban.
15667.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF