31180.
312. Closed Online auction
Faleristics: medals, orders, badges
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
1975. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" arany fokozat, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, sérült dísztokban T:2