1 800 HUF
Mikszáth Kálmán: Club és folyosó. Politikai ötletek és rajzok. Mikszáth Kálmán munkái. Bp., 1893, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt.,17-224 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, Gottermayer-kötés, a címlap és a 17. oldal között a lapok hiányoznak, a hátsó szennylap kijár, a borító hátoldala foltos.