Number of items: 350

Vegyes könyvtétel, 14 db:  Európa Diákkönyvtár 10 kötete:  William Golding: A Legyek Ura. Albert Camus: A pestis. William Shakspeare: Öt dráma. William Shakspeare: Öt dráma 2. Gogol: A köpönyeg. Az orr. A revizor. Csokonai Vitéz Mihály: Válogatott versek. Az özvegy Karnyóné. Dorottya. Babits Mihály: Válogatott versek. Sarkadi Imre: Oszlopos Simeon. Elveszett paradicsom. A gyáva. Vösömarty Mihály: Versek. Csongor és Tünde. Németh László: Galilei. II József. Bp.,1992-2000, Európa. Kiadói papírkötés.  Móra Ferenc: Rab ember fiai. Bp., é.n., Talentum. Kiadói papírkötés. Thomas Mann: Tonio Kröger. Halál Velencében. Mario és a varázsló. Európa Zsebkönyvek. Bp.,1986, Európa. Kiadói papírkötés.  Robert Arthur: A kísértetkastély. Bp.,1989, Metrum. Kiadói papírkötés, kissé sérült kötéssel. Oscar Wilde: The canterville ghost and other stories. hn.,1993,Heinemann Elt. Kiadói papírkötés, angol nyelven.
15831.

2 600 HUF
7,03
7,65
15832.

2 000 HUF
15833.

1 800 HUF
A technika ifjú mestere. Úttörőpróbák könyve. Bp.,1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, foltos, kissé szakadt borítóval.
15834.

1 000 HUF
Lőrincz L. László: ...jurták között járok A belső-ázsiai hősének. Bp., 1981, Magvető. Papírkötésben, jó állapotban.
15835.

Lőrincz L. László: "...jurták között járok" A belső-ázsiai hősének. Bp., 1981, Magvető. Papírkötésben, jó állapotban.

2 000 HUF
Szepes Mária: A vörös oroszlán. Misztikus regény. 1-2. köt. Bp., 1989, Háttér Lap- és Könyvkiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
15836.

3 000 HUF
Székely László: Paca Pali vitézi tettei. Györgyfi György rajzaival. Bp.,(1937), Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas, kissé foltos borítóval, hiányzó előzéklappal.
15837.

1 400 HUF
15838.

800 HUF
Koncz Zsuzsa Koltai Támás: Mesterkurzus (25 színész 25 mondat) Bp., 2003. Hanga
15839.

1 000 HUF
Jókai Anna: Ne féljetek. Bp.,1998, Széphalom Könyvműhely. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Jókai Anna (1932-2017) által dedikált.
15840.

1 600 HUF
9 db vegyes témájú könyv: D. Hegyháti Judit: Erdei bál, Eötvös Károly: Magyar alakok, Kelemen Attila: Kutyás könyv, Lame francaise, Családi kis lexikon, Innocent Ernő: Fekete púder, Ifj. Krúdy Gyula: Túry Gida két asszonya, Andai Ernő: Nyári kaland, Csathó Kálmán: Ezernyolcszázhuszonöt. Könyvek változó kötésben és állapotban.
15841.

1 800 HUF
15842.

7 500 HUF
20,27
22,06

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF