https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: History Number of items: 113
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1707747
15239
312
0
1200
Books: History
Other collectibles
Zolnay László: A középkori Esztergom. Bp., 1983, Gondolat. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Starting price:
1 200 HUF
1705672
15240
312
0
1000
Books: History
Other collectibles
Letűnt civilizációk nyomában. Fordította: Németh Anikó. Szerk.: Fabio Bourbon, Valeria Manfert De Fabianis. Pécs,é.n., Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Starting price:
1 000 HUF
1705635
15241
312
0
1000
Books: History
Other collectibles
Marco Cattaneo-Jasmina Trifoni: Ősi civilizációk. Unesco világörökség. Fordította: H. Prikler Renáta. Pécs,2004, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Starting price:
1 000 HUF
1542002
15242
312
0
800
Books: History
Other collectibles
Francis Watson: Medici Katalin élete és kora. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, foltos gerinccel laza fűzéssel, Medici Katalin beragasztott fotójával, fekete-fehér képekkel illusztrálva, ex libris-szel,.
The item is not available
1712228
15243
312
0
1000
Books: History
Other collectibles
Szakolczai Attila: Az 1956-os forradalom és szabadságharc Bp., 2001 Kossuth kiadó. 434p. Gazdag képanyaggal
Starting price:
1 000 HUF
1706576
15244
312
0
1600
Books: History
Other collectibles
Magyarország Közgazdasági Értékelemei 1938-1940. Összeállította: Hegedűs Márton. Éléments Économiques De La Hongrie 1938-1940. Bp.,1947, Universitas, (Révai-ny.) Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1706372
15245
312
0
800
Books: History
Other collectibles
Havasi Tamás-Herczeg János-Kerek György: A rádió ostroma. 1956 október 23. Budapest, 1957, Kossuth Könyvkiadó. Illuszrált kiadói papír kötésben
The item is not available
1712234
15246
312
0
1000
Books: History
Other collectibles
Bayer Zsolt: 1956 ",,,hogy legyen jel". XX. Század Intézet, kemény kötésben, jó állapotban
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1499196
15247
312
0
3000
Books: History
Other collectibles
Fénnyel írott történelem. Szerk.: Jalsovszky Katalin és Stemlerné Balog Ilona. A bevezetést írta Stemlerné Balog Ilona. Bp., 2000, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papí védőborítóban.
Starting price:
3 000 HUF
1463906
15248
312
0
10000
Books: History
Other collectibles
Erzsébet királyasszony emlékének. Főszerk.: Gábel Gyula. Bp., 1915, Globus. Díszes, festett vászonkötésben, a kötés belül egy helyen részben elválik, egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
1691194
15249
312
0
2200
Books: History
Other collectibles
2 Erzsébet Királynéról szóló könyv: Zsigray Julianna: Erzsébet magyar királyné, regény. Budapest, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. sérült egészvászon kötésben +
Gr. Corti Egon Cäsar: Erzsébet. A királyné hátrahagyott iratai, leányának naplója és egyéb eddig ismeretlen naplók és feljegyzések alapján. 45 képpel és fényképpel. Hasonmás kiadás. Bp., 1989, Szépirodalmi
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
1691095
15250
312
0
1400
Books: History
Other collectibles
Kiszely István: Sírok, csontok, emberek. Embertan a régészetben. Bp., 1976, Gondolat. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment