Books: History

Number of items: 113

Dr. Csuday Jenő-Dr. Schönherr Gyula: A középkori intézmények bomlása és a renaissance. Nagy Képes Világtörténet VI. kötet. Szerk.: Marczali Henrik. Bp., é.n.,Franklin-Révai, XVI+667 p. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, két lap kissé szakadt (17-18.,586-587.).
15227.

1 000 HUF
Fodor Sándor: Napoleon. Életkép. Bp., 1909, Singer és Wolfner. Sérült gerincű, kopott vászonkötésben.
15228.

3 000 HUF
Maspero, Henri: Az ókori Kína. Bp., 1978, Gondolat. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15229.

3 000 HUF
Kovács Ákos: Játék a tűzzel. Fejezetek a magyarországi tűzijátékok és díszkivilágítások XV-XX. századi történetéből. Bp.,2001, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés.
15230.

2 200 HUF
5,95
6,47
15231.

2 800 HUF
7,57
8,24
15232.

2 400 HUF
Ősi Erény. Fényes korszakok a magyar nemzet történelméből. Than Mór, Munkácsy Mihály, Lotz Károly, Benczúr Gyula, Székely Bertalan, Zichy Mihály, és más híres magyar művészek festményeinek fénymetszetű reprodukciói. Budapest, é.n., Kosmos Irodalmi Intézet. Az eredeti 50 képből csak 26 található benne. Kiadói egészvászon kötésben, megviselt állapotban + cca 1900 6 db fénynyomat a Nemzeti Dicsőségünk című könyvből, 38x27 cm
15233.

2 800 HUF
7,57
8,24
Gelsei Bíró Zoltán: A Habsburg-ház bűnei. Magyarország négyszázéves szenvedésének története. Bp.,1919, Pátria, 96 p. Kiadói papírkötés, a borítója szakadt, sérült, elvált a könyvtesttől.
15234.

Gelsei Bíró Zoltán: A Habsburg-ház bűnei. Magyarország négyszázéves szenvedésének története. Bp.,1919, "Pátria", 96 p. Kiadói papírkötés, a borítója szakadt, sérült, elvált a könyvtesttől.

1 000 HUF
Sugár István: Az egri filmszínházak története 1900-1948. Különlenyomat az Archívum 8. számából. Eger, 1979, Heves Megyei Levéltár, (Révai Nyomda Egri Gyáregysége), 35-94 p. Tűzött papírkötés.
15235.

1 200 HUF
Bubryák István: Pipás Pista talán igaz története. Emléktöredékek monológként. Szeged, 2013, Bubryák Stúdió. A szerző dedikációjával. Papírkötésben, jó állapotban.
15236.

2 600 HUF
7,03
7,65
Eckhart Ferenc: Magyarország története.Bp., 1935, Káldor. Részben elváló papírkötésben.
15237.

1 000 HUF
Mikor, hol, miért és hogyan történt? A történelem 100 legdrámaibb eseménye, amely megváltoztatta a világot. Bp., 1996. Readers Digest Válogatás.
15238.

Mikor, hol, miért és hogyan történt? A történelem 100 legdrámaibb eseménye, amely megváltoztatta a világot. Bp., 1996. Reader's Digest Válogatás.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: