Printed Materials

Number of items: 273

1905-1906 Magyar Iparművészet 8 száma; 1905 VIII. évf. 1-2.,3.(széteső állapotban), 4.,5., 1906 IX. évf. 1.,2.(széteső állapotban), 3. (a borító szakadt, sérült elvált a gerinctől, az első két lap szakadt), 4-5. (széteső állapotban) sz.
13548.

10 000 HUF
27,03
29,41
Művészet. Szerk.: Lyka Károly. IV. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társiéat. Budapest, 1906, Singer és Wolfner, Kiadói egészvászon kötésben, javított gerinccel, Lyka Károly, Divald Kornél, Malonyay Dezső tanulmányaival, számos szövegközti, és egészoldalas illusztrációval, többek között Kaza György, Fényes Adolf, Grünwald Béla, Ferenczy Károly, Kriesch Aladár és mások illusztrációival
13549.

2 000 HUF
13550.

2 000 HUF
1907-1912 Magyar Iparművészet 12 száma; 1907. július X. évf. 4. sz. (szakadozott, széteső állapotban), 1908. december XI. évf. 9. sz., 1909. január XII. évf. 1. sz, 1910. XIII. évf. 2-3.,4.,9. sz., 1911 XIV. évf. 9.,10. (szakadozott, széteső állapotban) sz.,1912 XV. évf. 2.,6.,8. (szakadozott, széteső állapotban), 9-10. (sérült, szakadozott, az elülső borító lejár) sz.
13551.

10 000 HUF
27,03
29,41
1907 A Vasárnapi Újság fél évfolyama bekötve, kissé megviselt, festett egészvászon kötésben gerinc nélkül, belül jó állapotban
13552.

5 500 HUF
14,86
16,18
1909 Magyar Statisztikai Évkönyv. 1907. XV. évf. Szerk. és kiadja M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp.,1909, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, volt könyvtári példány.
13553.

1 200 HUF
cca 1910-1920 Garage S. Marta Roma, automobil kirándulásokat szervező olasz cég prospektusa, Roma, Pistolesi-ny., olasz, francia, német és angol nyelveken, jó állapotban./ cca 1910-1920 Brochure of Garage S. Marta Rome, automobiles excursions, Rome, Pistolesi, in Italian, French, German and English languages, in good condition.
13554.

1 000 HUF
cca 1910 Der Rhein Leporelló a Rajna folyásáról / Leporello with the river Rhein 20x200 cm
13555.

800 HUF
13556.

1 200 HUF
1911 Gyermek-naptár az 1911. évre. Bp., Országos Állatvédő Egyesület, 62 p. Papírkötésben, szakadozott, foltos.
13557.

1 600 HUF
13558.

6 000 HUF
13559.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF