Printed Materials

Number of items: 273

13536.

6 500 HUF
17,57
19,12
1899 Borsszem Jankó három száma, 1899. Január 1.,8.,15., XXXII. évf. 1621. (1.) szám, 1622. (2.) szám, 1623. (3.) szám, egybekötve.
13537.

3 000 HUF
cca 1900-1910 Grande Caffé Faraglia Roma illusztrált szecessziós menűkártyája, Duilio Cambellotti (1876-1960) olasz művész illusztrációjával, litográfia, Roma, Novissima-ny., sérült, 21x13 cm./ cca 1900-1910 Menu of Grand Caffé Faraglia Rome, with art nouveau illustration by Duilio Cambelotti (1876-1960), italian artist, litography, Rome, Novissima, damaged, 21x13 cm.
13538.

1 000 HUF
cca 1900 11 db szentkép, csipkés széllel, közte több litho, sérülésekkel
13539.

2 000 HUF
cca 1900 Eug. Tam jelzéssel: Vasúti kabinban, papír, offset, a sarknál kis sérüléssel, némileg foltos, 20x16 cm.
13540.

1 400 HUF
cca 1900 Az újlaki uradalom tervrajza, 2 db nyomtatott tervrajz
13541.

6 000 HUF
13542.

5 000 HUF
1900 Magyar Iparművészet. III. évfolyam. 1900. Szerk.: Fittler Kamil. Főmunkatárs Györgyi Kálmán. Bp., 1900, Magyar Iparművészeti Társulat, 362+2+XXXI p.+6 melléklet+Krieger Béla: Luna, eozin szobor a Zsolnay gyárban, rézkarc. Számos egészoldas, és szövegközti illusztrációval, közte számos szecesszióssal.  Kiadói díszes, festett, illusztrált, zöld virágmintás egészvászon-kötés, Gottermayer-kötésben, kissé kopottas borítóval, kopottas, kissé sérült gerinccel, három az oldalakra ragasztott illusztrációt kiszedtek. (150., 187. oldalak, Walter Crane kiállítás plakátja (362+2. oldal.)) Benne számos érdekes írással, köztük az elhunyt Zsolnay Vilmosról (1828-1900), a párizsi világkiállításról, a budai palota Szent István-terméről.
13543.

16 000 HUF
43,24
47,06
13544.

2 000 HUF
13545.

1 000 HUF
13546.

14 000 HUF
37,84
41,18
13547.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF