10391. 311. Closed Online auction Paintings and graphics
2 000 HUF
0 HUF
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Kiűzetés. Rézkarc, papír, jelzett, 12,5×12,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván