10308. 311. Closed Online auction Paintings and graphics
6 000 HUF
0 HUF
Scultéty Éva (1917-2001): Őszi virágok, színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 32×23,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván