Number of items: 150
1703215
11252
311
Other collectibles
Drasche mini pillangós váza (utólagos festés), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:9,5 cm
1 200 HUF
1703222
11253
311
Other collectibles
Drasche pillangó és olvasó fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 6,5×6,5 cm
1 200 HUF
1684668
11254
311
Other collectibles
Drasche pillangós fogpiszkáló tartó, kézzel festett, kopott, 6×6 cm
1 000 HUF
1696373
11255
311
Other collectibles
Hüttl Tivadar hiányos étkészlet és csészék, matricás, kopott, jelzett, összesen: 18 db
5 000 HUF
1590809
11256
311
Other collectibles
Hiányos Drasche (másod osztályú) ét készlet, matricás, jelzett, hibátlan, összesen: 24 db
7 000 HUF
1695196
11257
311
Other collectibles
Victoria csehszlovák városképes (Budapest Petőfi tér) bonbonier, matricás, jelzett, d: 13 cm
1 800 HUF
1695746
11258
311
Other collectibles
Lunevilla virágmintás / pillangós fajansz tál, részben kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 40,5x32,5 cm
5 000 HUF
1695760
11259
311
Other collectibles
Lunevilla virágmintás / pillangós fajansz tál, részben kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 34,5x34,5 cm
5 000 HUF
1698895
11260
311
11000
Other collectibles
Bavaria porcelán mokkás készlet, 1 db kanna, 1 db kiöntő, 5 db csésze+alj, matricás, jelzett, kopott
11 000 HUF
1701207
11261
311
Other collectibles
Bavaria porcelán hiányos mokkás készlet: kiöntő, cukortartó, 3 alj, 4 csésze, matricás, jelzett, az egyik tető javított
4 000 HUF
1702892
11262
311
Other collectibles
Victoria Austria porcelán baba teáskészlet, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 4 db
2 000 HUF
1697474
11263
311
Other collectibles
Bavaria porcelán tejkiöntő és Tettau csészealj, matricás, jelzettek, hibátlanok, m: 8 cm d: 11 cm
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m