Number of items: 150
1703283
11227
311
Other collectibles
Zsolnay pillangó mintás salátás tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:25 cm, m:7 cm
5 000 HUF
1702432
11228
311
Other collectibles
Zsolnay bölény, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 14,5 cm, h: 16 cm
8 000 HUF
1634665
11229
311
Other collectibles
Zsolnay kisméretű kulacs, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 9 cm
1668273
11230
311
Other collectibles
Zsolnay virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
5 000 HUF
1703573
11232
311
4800
Other collectibles
Hollóházi porcelán kacsa, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 24x250 cm
4 800 HUF
1703765
11233
311
Other collectibles
Hollóházi porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15,5 cm
1 400 HUF
1695725
11234
311
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán doboz, jelzett, kopásnyomokkal, m: 9 cm, d: 8 cm
2 000 HUF
1698497
11235
311
Other collectibles
Hollóházi Erika mintás váza matricás, jelzett, hibátlan, m: 21 cm.
1 000 HUF
1673559
11236
311
Other collectibles
Hollóházi sétáló lány, kézzel festett, jelzett, apró kopással, m: 24,5 cm
1 600 HUF
1704567
11237
311
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre tervezte váza, felirattal " Fodrász Europa Bajnokság 1987" matricás, jelzett, hibátlan, m:19,5 cm
9 000 HUF
1703250
11238
311
Other collectibles
Hollóházi gyöngytyúk-pár, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, m: 19 cm
1 200 HUF
1702218
11239
311
Other collectibles
Hollóházi Szász stúdió: Gondolatok az ifjúságról. Szitanyomat, porelán falikép, keretben, 14×12 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m