11089. 311. Closed Online auction Antique
6 000 HUF
0 HUF
Régi díszes tajtékpipa, virágmotívumos faragott testtel, kopottas bőrborítású tokban, a tok jelzett (Gasparek János, Budapest, Calvin tér 5.), 11,5 cm.
Photo of the item taken by : vörös_iván