Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 100

Arató Gyula (1889-1969) ~1940. Magyar Sport Érem / A Jövő Nemzedéke a Nemzet Jövője ezüstözött fém díjérem, hátoldalán a díjazott neve, eredeti tokban (61mm) + Fritz Mihály (1947-) 1986. 30. Nemzetközi Barátság Maraton Szeged Br emlékérem (60mm) T:2 + ~1920. M.Á.V. Gépgyári Sportkör - Munkásainak Irodalmi és Önművelődési Köre / A magyar hazáért 1914-1915 Br sportérem szalagon (36,5mm) T:2
30590.

Arató Gyula (1889-1969) ~1940. "Magyar Sport Érem / A Jövő Nemzedéke a Nemzet Jövője" ezüstözött fém díjérem, hátoldalán a díjazott neve, eredeti tokban (61mm) + Fritz Mihály (1947-) 1986. "30. Nemzetközi Barátság Maraton Szeged" Br emlékérem (60mm) T:2 + ~1920. "M.Á.V. Gépgyári Sportkör - Munkásainak Irodalmi és Önművelődési Köre / A magyar hazáért 1914-1915" Br sportérem szalagon (36,5mm) T:2

800 HUF
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1896. 1896-iki Ezredéves Országos Kiállítás / Közreműködők Érme Br emlékérem Frigyes Fhg. Béllyei Urad. Igazgat. részére (60mm) T:2- durva ph., szennyeződés, patina HP. 754
30591.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1896. "1896-iki Ezredéves Országos Kiállítás / Közreműködők Érme" Br emlékérem "Frigyes Fhg. Béllyei Urad. Igazgat." részére (60mm) T:2- durva ph., szennyeződés, patina HP. 754

5 000 HUF
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1915. Ezer Éve küzd a magyar Br emlékérem (70mm) T:1-  Hungary 1915. A Thousand Years of Struggle commemorative bronze medallion. Sign: Fülöp Beck Ötvös (70mm) C:AU  HP 901.
30592.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1915. "Ezer Éve küzd a magyar" Br emlékérem (70mm) T:1- Hungary 1915. "A Thousand Years of Struggle" commemorative bronze medallion. Sign: Fülöp Beck Ötvös (70mm) C:AU HP 901.

3 000 HUF
30
Berán Lajos (1882-1943) 1925. Jókai Mór 1825 - 1925 / A nagy mesemondónak hálás nemzete - Magyar Királyi Pénzverő kétoldalas Br emlékérem (36mm) T:2
30593.

Berán Lajos (1882-1943) 1925. "Jókai Mór 1825 - 1925 / A nagy mesemondónak hálás nemzete - Magyar Királyi Pénzverő" kétoldalas Br emlékérem (36mm) T:2

1 000 HUF
30594.

800 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1926. Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület Wahlner Aladár Emlékérme / Egyesületi életünk terén kifejtett tevékenységéért Br emlékérem (50mm) T:2-  HP 1283.
30595.

Berán Lajos (1882-1943) 1926. "Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület Wahlner Aladár Emlékérme / Egyesületi életünk terén kifejtett tevékenységéért" Br emlékérem (50mm) T:2- HP 1283.

1 600 HUF
Bodó Sándor (1920-) 1986. Buda felszabadításának 300. évfordulója alkalmából az Amerikai Egyesült Államokban kiadott aranyozott Br emlékérem, angol és magyar nyelvű információs lappal, saját tokjában (63,5mm) T:1
30596.

Bodó Sándor (1920-) 1986. "Buda felszabadításának 300. évfordulója" alkalmából az Amerikai Egyesült Államokban kiadott aranyozott Br emlékérem, angol és magyar nyelvű információs lappal, saját tokjában (63,5mm) T:1

3 000 HUF
Bognár György (1944-) 1985. Történeti Városok Nemzetközi Bizottsága - Eger / Balassi Bálint Ag emlékérem (34,24g/0.800/42,5mm)
30597.

Bognár György (1944-) 1985. "Történeti Városok Nemzetközi Bizottsága - Eger / Balassi Bálint" Ag emlékérem (34,24g/0.800/42,5mm)

5 000 HUF
Bognár György (1944-) 1996. Honfoglalás Millecentenárium nagyalakú vastag Ag emlékérem, peremén 844 sorszámmal, tanúsítvánnyal, eredeti, sérült dísztokban (1000g/0.999/100mm) T:PP felületi karc  Hungary 1996. 1100th Anniversary of the Hungarian Conquest piefort pure Ag medallion with serial number 844 on the edge, with certificate, in original, damaged box. Sign.: György Bognár (1000g/0.999/100mm) C:PP slightly scratched
30598.

Bognár György (1944-) 1996. "Honfoglalás Millecentenárium" nagyalakú vastag Ag emlékérem, peremén "844" sorszámmal, tanúsítvánnyal, eredeti, sérült dísztokban (1000g/0.999/100mm) T:PP felületi karc Hungary 1996. "1100th Anniversary of the Hungarian Conquest" piefort pure Ag medallion with serial number "844" on the edge, with certificate, in original, damaged box. Sign.: György Bognár (1000g/0.999/100mm) C:PP slightly scratched

150 000 HUF
405,41
441,18
Borsos Miklós (1906-1990) 1982. Kodály Zoltán 1882-1967 Ag emlékérem (35,75g/0. 835/42,5mm) T:1- kis patina Adamo SG6
30599.

Borsos Miklós (1906-1990) 1982. "Kodály Zoltán 1882-1967" Ag emlékérem (35,75g/0. 835/42,5mm) T:1- kis patina Adamo SG6

5 000 HUF
Borsos Miklós (1906-1990) DN Zrínyi Miklós költő-hadvezér 1620-1664 / Elfussunk? Nincs hová! Sohun másutt Magyarországot meg nem találjuk Br emlékérem (122mm) T:2  Hungary ND Miklós Zrínyi the poet-general 1620-1664 Br commemorative medal. Sign.: Miklós Borsos (122mm) C:XF
30600.

Borsos Miklós (1906-1990) DN "Zrínyi Miklós költő-hadvezér 1620-1664 / Elfussunk? Nincs hová! Sohun másutt Magyarországot meg nem találjuk" Br emlékérem (122mm) T:2 Hungary ND "Miklós Zrínyi the poet-general 1620-1664" Br commemorative medal. Sign.: Miklós Borsos (122mm) C:XF

8 000 HUF
13
Bozó Gyula (1913-2004) 1988. Szent Jobb országjárása / Szent István halálának 950. évfordulója Br emlékérem (70mm) T:2-,3
30601.

Bozó Gyula (1913-2004) 1988. "Szent Jobb országjárása / Szent István halálának 950. évfordulója" Br emlékérem (70mm) T:2-,3

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF