15190.
311. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 800 HUF
10,27 EUR, 11,18 USD
Róheim Géza: A csurunga népe. Budapest, (1932), Leblang Könyvkiadóvállakat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, fekete-fehér képanyaggal illusztrálva, ex libris-szel.