Books: Travelling, Local History

Number of items: 228

Lelkes György (szerk.): Magyar Helységnév-Azonosító Szótár. Bp., 1992, Balassi Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
15085.

1 000 HUF
Szeged. Budapest Székesfőváros Iskolai Kirándulóvonatai 3. Szerk.: Dr. Bodnár Gyula. Bp., 1934, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, kis hiánnyal a hátsó borító egyik sarkánál, a hátsó borító belsején ceruzás jegyzettel, két kihajtható térképpel.
15086.

1 200 HUF
Toborzás az osztrák gyógy- és fürdőhelyekre. Szerk.: Reszler Géza. Salzburg, (1933), R. Kiesel Verlag. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, magyar nyelven.
15087.

1 600 HUF
A Sándor-palota írásban és képben. Szerk.: Sinkó Katalin. Bp.,2003, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés.
15088.

1 000 HUF
Rózsa György: Városok, várak, kastélyok. Régi magyarországi látképek. Bp.,2004, HG & Társa. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, magyar, német és angol nyelven.
15089.

1 000 HUF
15090.

800 HUF
Bölöni Farkas Sándor: Utazás Észak-Amerikában. Korabeli félvászon-kötésben, rossz, hiányos állapotban.
15091.

1 000 HUF
Múltfaggató. Szerk.: Balogh Magdolna. Csenke, 2004, Clara Design Studio. Aixinger László Pozsony és Sziklay Ferenc: Kassa c. munkáinak reprint kiadása. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15092.

Múltfaggató. Szerk.: Balogh Magdolna. Csenke, 2004, Clara Design Studio. Aixinger László "Pozsony" és Sziklay Ferenc: "Kassa" c. munkáinak reprint kiadása. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

1 200 HUF
Szakoly. Képes helytörténet, gazdasági, társadalmi változások. Szakoly, 2002, Szakoly Község Önkormányzat. Kiadói papírkötés. Győri András, a szerkesztő bizottság egyik tagjának dedikációjával Tatár Attila tűzoltó vezérőrnagynak, BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatáság főigazgató helyettesének.
15093.

1 200 HUF
15094.

2 000 HUF
Kobatsch, Rudolf: Wegweiser durch die Wirtschaftsverhältnisse von Österreich. Berlin, [1913], Welt-Reise Verlag (Volkswirtschaftliche Reiseführer 4.). Vászonkötésben, jó állapotban.
15095.

2 000 HUF
Heß, Heinrich - Pichl, Eduard: Führer durch das Gesäuse und durch die Ennstaler Gebirge zwischen Admont und Eisenerz. Wien, 1922, Artaria. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
15096.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF