Budapest Bilderbuch. Mit 199 Abbildungen und einem Anhang. Geleiwort von Vilmos Kovácsházy. Zusammengestellt durch Dr. István Genthon und Jenő Nyilas-Kolb. Ungarische Städte Ungarische Landschaften. II. Band. Herausgegeben von Jenő Nyilas-Kolb. Bp.,[1933], Béla Somló Verlag. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Jó képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, német nyelven, a képeknél magyar, német, angol, francia és olasz nyelvű feliratokkal.
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Magyarország vármegyéi és városai. Nógrád vármegye. Bp., 1988, Dovin Művészeti Kft. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Magyarország vármegyéi és városai. Vas vármegye. Bp., 1989, Dovin Művészeti Kft. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Magyarország vármegyéi és városai. Esztergom vármegye. Bp., 1989, Dovin Művészeti Kft. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
1993-2010 Budapesti Negyed 16 kötete: 1-3.,5-7.,18-19.,26-31.,49-50.,56.,63.,68. számok (I. évf.1.,2. (x2), II. évf. 1.,3., II évf 4. - III. évf. 1., V. évf. 4-VI. évf. 1., VII. évf. 4.-VIII. 1.,VIII. évf. 2.,3-4.,IX. évf. 1.,XIII. évf. 3.,4.,XV. évf. 2., XVII. évf. 1., XVIII. évf. 2.) Jó állapotban.
Siklóssy László: A Fővárosi Közmunkák Tanácsa története. Rakovszky Iván előszavával. Hogyan épült Budapest? (1870-1930). Bp., 1985, ÁKV. Egy kihajtható színes térképpel, fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói illusztrált műbőr kötés. Reprint. Jó állapotban.
Sven Hedin: Ázsia szívében I-II. kötet. Tízezer kilométernyi úttalan utazás. Fordította: Dr. Thirring Gusztáv. képpel és térképpel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 10+214+2+6+270+2 p. Gazdag fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozat, a gerinc fakó, az I. kötetből a térkép hiányzik, alapvetően jó állapotban.