Tétel

3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD

Description:

Vegyes sport témájú könyvek, 7 db, főként Olimpiai témában (5 db): M. I. Finley, H.W. Pleket: Az olimpiai játékok első ezer éve. Fordította: Szobotka Tibor. Bp., 1980, Móra. Kiadói egészvászon-kötés. Lukács László, Szepesi György: 112 A magyar olimpiai aranyérmek története. 1896-1980. Bp., 1980, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Keresztényi József: Az olimpiák története. Olümpiától Moszkváig. Bp., 1980, Gondolat. Negyedik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Olimpiai kalauz sportbarátoknak, tévézőknek. Szerk.: Gyárfás Tamás. Bp., 1988, MOB. Kiadói papírkötés. Citius, altius, fortius. Olimpia tegnap és holnap. Szerk.: Dr. Kertész István, Vad Dezső. Bp.,é.n., MOB. Kiadói kartonált papírkötés. A magyar sport kézikönyve. Szerk.: Sass Tibor, László István, Antal Zoltán. Bp., 1960, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel. Dr. Frenkl Róbert: A sport belülről. Bp., 1983, Sportpropaganda. Kiadói papírkötés.

Share:

Photo of the item taken by : tánczos_gábor