Caspar Erhard (1685-1729): Christliches Hausbuch, Oder Das große Leben Christi. Augsburg, 1776, Matthäus Rieger, XVI+549+3 p. Rézmetszetekkel. Korabeli egészbőr-kötésben, rossz állapotban, sérült borítóval, gerinccel, és kötéssel, foltos, javításokkal, a rézmetszetek (2 kivételével) vagy hiányoznak, vagy sérültek, hiányosak, német nyelven./
Contemporary Leather-binding, in poor condition, with damaged cover, binding, and spine, spotty, with repairs, the copper engravings lost, or damaged, in German language.
De matrimoniis mixtis inter catholicos et protestantes. Scrispsit Augustinus de Roskovány, canonicus Agriensis. 5 kötet. Félbőr kötés, hiányos előzéklap, egyéb sérülések, kopottas állapotban.
Wass Ferenc: Az erdélyi latin szertartásu kath. megye helyhezkedése a fölkelt katholikus egyházban. Emlékirat. Kolozsvárt, 1868, Róm. Kath. Lyc.-ny., 51 p. Átkötött papírkötés, viseltes állapotban, hiányos címoldallal, foltos lapokkal. Wass Ferenc törcsvári lelkész írása a törcsvári iskola javára.
Szegedi A. Kilit (Szegedi Kilit Antal (1816-1888): A messiás. Antilogiaul Renán "Jézus Életére"-re. Kecskemét, 1884, Tóth László, XXVIII+469 p. Félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel.
Aquinói Szent Tamás Előadások a tízparancsolatról. Collationes de decem praeceptis. Bp.,1993, Seneca. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, magyar és latin nyelven.
Novum Testamentum Graece cum apparatu critico curavit. Stuttgart, 1950, United Bible Societies. Kiadói egészvászon-kötés, görög nyelven. Görög nyelvű újtestamentum.