https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Religion Number of items: 62
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1521381
16081
311
0
1000
Books: Religion
Other collectibles
2 db imakönyv: Fördős Lajos: Buzgóság szárnyai melyeken a kegyes lélek Istenhez emelkedik. Imádságok reformált keresztyének számára. Bp., 1909, Hornyánszky Viktor. Kiadói egészvászon kötésben. Borítóján kisebb sérülésekkel. Gyémántok. Imakönyvecske a legszükségesebb imákkal. Keresztény katholikusok számára. Hungári A. után a szentek és az egyház imáiból alkotva. Budapest és New York, é. n. Steinbrener Ker. János. Egészvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1676404
16082
311
0
1000
Books: Religion
Other collectibles
Prohászka Ottokár: Gloria in excelsis. Bp., 1915. Szociális Misszió Társulat. Kiadói papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1676406
16083
311
0
1000
Books: Religion
Other collectibles
Prónai Antal: Kis barátaimnak. Bp., 1899. Athenaeum. UÖ: Futó Csillagok. Bp., 1903. Szt. István Társulat. Mindkét kötet egészvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1464712
16084
311
0
800
Books: Religion
Other collectibles
Hegyi Gábor, Markó Iván: Szentföldi látomások. Keresztény-zsidó párbeszéd. Bp., 1988, Metrum. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
1696229
16085
311
0
1400
Books: Religion
Other collectibles
Lerner Balázs-Tóth Imre: A világ vallásai. A vallások világa. Kisújszállás, 2009, Szalay-Pannon-Literatúra Kft. Kiadó kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
1642423
16086
311
0
6000
Books: Religion
Other collectibles
Goldziher Ignác: Előadások az iszlámról. Ford.: Heller Bernát. Bp., 1912, MTA. Első kiadás. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon sorozatkötésben. Szép állapotban.
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
1646162
16087
311
0
1000
Books: Religion
Other collectibles
Lippay Lajos: Krisztus szülőföldjén. A megváltó halálának 1900 éves jubileumára.
Bp., (1933), Szent István Társulat, Stephaneum ny. 202 p.+ 16 sztl. lev., fényképekkel. Kiadói egészvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1642346
16088
311
0
2000
Books: Religion
Other collectibles
Dr. Melichár Kálmán: A zsinatok. Szent István Könyvek 98. Bp.,1932, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1643181
16089
311
0
1000
Books: Religion
Other collectibles
Lippay Lajos, Dr.: A keleti egyházak
Bp. 1934. Szent István-Társulat. Kiadói papírborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1642353
16090
311
0
1000
Books: Religion
Other collectibles
Dr. Gálos László: A szentlélekisten. Szent István Könyvek 110. Bp.,1934, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1642966
16091
311
0
4000
Books: Religion
Other collectibles
Nánássy László Dezső 6 saját kiadású műve: Konnersreuthi Neumann Teréz, A hit és a tudomány ütközőpontjai (2x), Hallhatatlan-e a lélek? , Létünk problémája I-II.,
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
1642638
16092
311
0
1800
Books: Religion
Other collectibles
Szent Bonaventura: Szent a szentről. Assisi Szent Ferenc életrajza (Budapest 1942) ...Szentföldi Ferencrendi zárda. Kiadói kartonálásban, jó állapotban
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment