4 200 HUF
11,35 EUR, 12,35 USD
Vörösmarty Mihály összes költői művei I-II. kötet. Sajtó alá rendezte Gyulai Pál. Bp.,é.n., Franklin-Társulat, 734+751+1 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, a II. kötet hátsó szennylapja hiányzik, az I. kötet tartalomjegyzékében bejelölésekkel.