3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Gárdonyi Géza: Fehér Anna. Betyár-történet 3 felvonásban. Bp.,1906, Singer és Wolfner, 121 p.+4 t. Fekete-fehér egészoldalas fotókkal illusztrálva (Strelisky fotókkal.) Első kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, Cservenka és Társa-kötésben, kissé kopottas borítóval.